Başlangıç > Facebook > Facebook’da Arkadaşlık İsteğinizi Kabul Etmeyenleri Görün

Facebook’da Arkadaşlık İsteğinizi Kabul Etmeyenleri Görün

Facebook-140x140Günümüzde sosyal medya siteleri kuşkusuz oldukça ünlü. Hatta Facebook üzerinde yaklaşık 1 milyar aktif kullanıcı bulunmakta. Bu kesinlikle çok ciddi bir oran. Facebook şuan dünya üzerinde kuşkusuz en fazla kullanılan sosyal ağ uygulaması. Dünya üzerinde Facebook’a olan ilgi her geçen gün daha da artıyor. Facebook’u kullanan kişilerien farklı amaçları bulunabiliyor. Kimisi kendisine yeni sevgili bulabilmek, kimisi gündemi takip etmek, kimisi akrabalarını görüntülemek, kimisi anıları ile olan ilişkisi kesmemek adında Facebook hesabı kullanıyor. Facebook’u kullananların çok ciddi bir bölümü yeni yeni arkadaşlıklar edinebilmek için uğraşıyorlar. Bu doğrultuda arkadaşlık isteği gönderen kişiler kimi zaman umdukları onayı alamıyorlar.

Birine Facebook üzerinden bir arkadaşlık isteği gönderdiyseniz istek kabul olduğunda size bir bildirim geliyor. Ancak istek kabul olmadığında herhangi bir bildirim almıyorsunuz. Bitek eğer istek yolladığınız kişi sizi tanımadığı için Facebook’a şikayette bulunduysa o zaman başınız derde girebiliyor ve o şekilde bildirim ekranına erişiyorsunuz. Ancak dediğimiz gibi arkadaşlık isteğiniz yok sayıldığında size herhangi bir bildirim gelmiyor. Ancak bir bildirim gelmese dahi sizin arkadaşlık isteğinizi kimlerin onaylamadığını görmeniz hiç te zor değil !

ARKADAŞLIK İSTEĞİNİZİ ONAYLAMAYANLARI KOLAYLIKLA GÖRÜNTÜLEYİN

Bunu yapabilmek için Facebook hesabınızı açın ve kendi profilinizi yani zaman tünelinizi açın. Ardından ‘Arkadaşlık İstekleri’ kısmına giriş yapın. Açılan pencerede ‘Tümünü Gör’ isimli kısma tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra sol üstte ‘Gönderilen İstekleri Gör’ şeklinde bir kısım göreceksiniz. O kısma tıklayın. O kısma tıkladığınızda şuana kadar arkadaşlık isteğinizi kim kabul etmediyse onu görüntüleme imkanına erişeceksiniz. Arkadaşlık isteğinizi kabul etmeyenleri görüntülemek sizin için biraz üzücü olabilir ancak eğer merak ediyorsanız bunu anlattığımız şekilde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.