Başlangıç > Android Listeler, Uygulamalar > Whatsapp İçin Kullanabileceğiniz Yardımcı Uygulamalar

Whatsapp İçin Kullanabileceğiniz Yardımcı Uygulamalar

Whatsapp artık telefonlarımızın baş köşesine yerleşti. Onsuz bir akıllı telefon ile karşılaşmak oldukça zor. Whatsapp için çok kullanışlı yardımcı uygulamaları şimdi sizin için sıraladım beraber inceleyerek bize yararlı olanları kullanarak zevki yaşayalım. 🙂

Booyah Video Chat for WhatsApp
Ücretsiz – 4,6 mb
Booyah üzerinden WhatsApp arkadaşlarınız ile HD kalitede görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Magic Cleaner for WhatsApp
Ücretsiz – 8,0 mb
Zaman içerisinde WhatsApp üzerinden gönderdiğiniz ya da aldığınız, farkında olmadan telefonunuzda biriktirdiğiniz fotoğrafları Magic Cleaner ile temizleyebilirsiniz.

Chat Helper for WhatsApp
Ücretsiz – 528 kb
Chat Helper ile WhatsApp sohbetlerinizi widget üzerinden yapabilirsiniz. Verimlilik açısından oldukça kullanışlı olan uygulama aynı zamanda karşı tarafa okundu bilgisi göndermez.

WhatsStats
Ücretsiz – 1,8 mb
WhatsStats uygulaması ile WhatsApp arkadaşlarınızın son görülme zamanlarını, sürelerini, durum ve profil resmi geçmişlerini takip edebilirsiniz.

StealthApp
Ücretsiz – 3,0 mb
Whatsapp bildirimleri için süper ayrıcalıklar sunan StealthApp ile WhatsApp’ın mavi tik ve son görülme özelliklerini çaktırmadan, hileli bir şekilde devre dışı bırakabilirsiniz. Bu özellik sayesinde karşı tarafa okundu bilgisi göndermeden mesajları okuyabilirsiniz.

WhatAlert
Ücretsiz – 3,7 mb
WhatsApp ile birlikte kullanabileceğiniz WhatAlert uygulaması sayesinde seçtiğiniz kişilerin son görülme zamanlarını takip edebilirsiniz.

WhatsNot on WhatsApp
Ücretsiz – 5,1 mb
WhatsNot ile gizlilik ayarlarınızı özelleştirebilirsiniz. Son görülme, profil fotoğrafı, durum gibi detayları toplu olarak “Hiç Kimse” şeklinde ayarlamak yerine, bu detayları görmemesi gereken kişileri teker teker seçebilirsiniz.

Contact Photo
Ücretsiz – 91.7 mb
Telefon rehberinizdeki kişilere Whatsapp üzerinden profil fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Contact Photo WhatsApp kişilerinizi ve rehberinizdeki kişieri tarar ve WhatsApp profil fotoğraflarını rehberdeki ilgili kişiye ekler. Not: Uygulamanın fotoğrafları bulabilmesi için öncelikle teker teker WhatsApp kişilerinin profil fotoğraflarını ön izleme yapmanız gerekir. Bu önizleme aşamasında fotoğraflar telefona otomatik indirilir ve uygulama ancak bu şekilde fotoğrafı eşleştirebilir.

WCleaner for WA
Ücretsiz – 5,1 mb
WhtasApp ön belleğini ve diğer tüm dosyalarını temizlemek için kullanabileceğiniz oldukça pratik bir uygulama. WCleaner ile ön belleğe alınan profil fotoğraflarını, indirilen ve gönderilen resimleri, ses dosyalarını, videoları ve oluşturulan yedekleri temizleyebilirsiniz.

Kilit (Smart AppLock)
Ücretsiz – 3,6 mb
Smart AppLock ile telefonunuzdaki tüm uygulamalara şifre koyabilir gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Başkalarının şifre koyduğunuzu fark etmemesi için ayrıca uygulama şifre ekranı gelmeden önce şifrelediğiniz uygulamaya sahte bir hata ekranı koyabilirsiniz.

Fake GPS
Ücretsiz – 1,8 mb
Eğlenmek amacıyla ya da konum tabanlı çalışan uygulamaları kandırmak için kullanabileceğiniz Fake GPS ile kendinizi Dünya’nın herhangi bir yerindeymiş gibi gösterebilir, sahte konumlar yaratabilirsiniz.
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.